Manisa Hava Çekimi

Gönderildiği yer: Hizmet Bölgeleri | 0

          Manisa  Hava Çekimi Ücretleri? Manisa merkez  ilçesi başta olmak üzere Manisa ilinde bulunan tüm ilçe,köy ve turistik beldelerde hava çekimi, havadan video çekimi ve havadan fotoğraf çekimi hizmeti sunmaktadır. Havadan video çekim kalitemiz 4K havadan fotoğraf çekim kalitemiz ise 20mp dir.

 

·         Manisa Hava Çekimi

·         Manisa limanları ve marinalar hava çekimi

·         Manisa turizm işletmeleri ve turistik bölgeler hava çekimi

·         Manisa gıda tesisleri hava çekimi hizmetleri

·         Manisa fabrika ve sanayi bölgeleri havadan çekimi

·         Manisa üniversiteleri hava çekimi

·         Manisa oteller ve moteller havadan görüntüleme hizmetleri

·         Manisa kamp alanları hava çekimi

·         Manisa devlet kurumları havadan çekim hizmetleri

·         Manisa açılış törenleri ve etkinlik hava çekimi

·         Manisa haritacılık havadan görüntüleme

·         yerli/yabancı şirketlerin HAVADAN VİDEO ÇEKİMİ,HAVADAN FOTOĞRAF ÇEKİMİ dahil olmak üzere canlı yayın hizmeti de vermekteyiz.

 

Manisa  Havadan Çekim

 

  • Manisa Karayolları ve otoyolları havadan çekim hizmeti
  • Manisa köprüleri hava çekimi
  • Manisa barajlar havadan çekim hizmetleri
  • Manisa orman arazileri havadan görüntüleme
  • Manisa tünelleri hava çekimi
  • Manisa Büyükşehir Belediyesi alt geçit ve üst geçitler hava çekimi
  • Manisa Büyükşehir Belediyesi parkları hava çekimleri
  • Manisa ili ve ilçeşeri belediye tanıtımları için Havadan Çekim hizmetleri vermekteyiz.

Manisa  ili sınırları içerisinde artan inşaat projelerine havadan video çekimi ve havadan fotoğraf çekimi hizmeti vermekle birlikte yine havadan 3d video özelliği ile farklılık yaratıyoruz.

İnşaat plan sahaları haritalama,arsa görüntüleri,arazi, şehir planlama gibi tüm alanlarda havadan çekim hizmeti vermekteyiz.

Tüm Türkiye ve 7 coğrafi bölgede hizmetlerimiz havadan video çekimi,havadan fotoğraf çekimi ve havadan 3 boyutlu video çekimi ve bunların kurgulanıp film haline dönüştürülmesidir.

Belediyelerin çalışmalarını sürdürdüğü proje çalışmalarına,su parklarının ve yol peyzaj çalışmalarının havadan video çekimi ile kamuoyunu bilgilendirmek ve kurum tanıtım filmlerinde kullanılmak üzere başlangıç ve bitiş farklılıklarını halka daha fazla gösterebilmektedir.

Manisa  ve Tüm Türkiye’de olmak üzere Manisa İlinde   bulunan köy ve beldelerde ; Manisa  belediyesinin halka sunduğu hizmetlerden gerek alt yapı olsun gerekse üst yapı kapsamına giren mimari resterasyon çalışmaları,kongre merkezi,spor tesisleri gibi halka hizmet ihtiva eden yapıların havadan video çekimi ve havadan fotoğraf çekimi hizmetleriyle baştan sonra yapılan iş görüntülerinin filme ya da tanıtım seminerlerinde kullanılmak üzere fotoğraflara çevirilmesi hizmeti de vermekteyiz.

Manisa  ve Tüm Türkiye başta olmak üzere Manisa İlçe, köy ve beldelerinde aynı zamanda DRONE kiralama hizmeti de vermekteyiz.

Manisa  İli kapsamında sosyal sorumluluk projelerine ücretsiz hizmet veren ekibimiz,ülkemiz ve tüm halkımız için üzerine düşen görevi de yerine getirmektedir.Manisa  Hava Çekimi

 

 

 Manisa Hava Çekimi

 

Manisa  İlinde  ister profesyonel film çekimlerinde ister amatör kısa metrajlı film çekimlerinde havadan video çekimi,havadan fotoğraf çekimi hizmeti vermekteyiz.

Manisa  ve Tüm Türkiye’de olmak üzere Manisa  İlinde  kentsel dönüşüm alanlarının belirlenmesinde,tarla sınır hatlarının çizilmesi gibi bir çok alanda havadan canlı çekim hizmeti vemekteyiz.

Manisa  İlinde  ister konser olsun ister etkinlik açık ya da kapalı alanda istenilen tüm alanlarda gece ve gündüz hava çekimi hizmeti vermekteyiz.

 

Manisa Belediyesi

Manisa İlçeleri Hava Çekimi;

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bir Cevap Yazın