Havadan canlı yayın hizmetimizi sizler için sunuyoruz.Özel günleriniz, etkinlikleriniz, doğum günü kutlamaları, evlilik teklifi gibi sizin için tekrar geriye dönmeyecek anlarınızı ölümsüzleştirmenin yanında, uzakta olan sevdiğinize canlı olarak ortamda bulunma fırsatını sağlıyoruz.

 

Neden Havadan Canlı Yayın?

El kameraları ile yapılan canlı yayınlarda özellikle kalabalık ortamlarda kameranın önüne geçenlerin olması, doğru açıda duramama ya da anlık olarak telefon çalması gibi durumlarla sık sık karşılaşıyorsunuz. Bu sorunlar yaptığınız canlı yayının amacından uzaklaşmasına sebep oluyor ve izleyicileri konudan tamamen uzaklaştırıyor. Artık size sunmuş olduğumuz düğün, doğum günü, evlilik yıl dönümü ve diğer önemli günleriniz için bu sorunu ortadan kaldırıyoruz. Drone sizin için havalanıyor ve tek pil ile tam 30 dk sizin için açı kaybı olmadan havadan canlı yayın yapıyor. Bu canlı yayını yalnız sizin seçtiğiniz kişiler izleyebiliyor. Öncesinden bizlere vermiş olduğunuz izleyici isimleri dışarısında gelişmiş kullanıcı engelli yazılımlarımız sayesinde facebook ve youtube api lerinle aynı zamanda güvenliğide sağlıyoruz. Uzak mesafelerde olan ve özel günlerinize gelmek isteyen ancak gelemeyen sevdiklerinizin de bu anları izlemesini sağlıyoruz.

havadan canlı yayın

 

Havadan Canlı Yayın Ücretleri

 

Ayrıca bu yayınlar için ekstra internet ücreti almıyoruz. Sadece kiralama bedeli içinde olan havadan canlı yayın hizmetimizde canlı olarak sesleri de senkronize edip, havadan görüntüleri izleyenlere aynı anda ortam seslerini de dinlemelerini sağlıyoruz. Ayrıca canlı yayın hizmeti esnasında video kaydı ve fotoğraf çekimine devam edebiliyoruz. Bunların yanı sıra eğlence mekanlarında olan dev ekranlara havadan aldığımız görüntüyü anlık olarak aktarıp, canlı olarak ekranlardan takip edilmese de olanak sağlıyoruz.

Ajans Panorama her geçen gün gelişen teknolojiyi siz müşterilerimize sunmaktan gurur duyuyor…

Havadan Canlı Yayın için bizi arayın……