Çanakkale Hava Çekimi

Gönderildiği yer: Hizmet Bölgeleri | 0

          Çanakkale  Hava Çekimi Ücretleri? Çanakkale merkez  ilçesi başta olmak üzere Çanakkale ilinde bulunan tüm ilçe,köy ve turistik beldelerde hava çekimi, havadan video çekimi ve havadan fotoğraf çekimi hizmeti sunmaktadır. Havadan video çekim kalitemiz 4K havadan fotoğraf çekim kalitemiz ise 20mp dir.

 

·         Çanakkale Hava Çekimi

·         Çanakkale limanları ve marinalar hava çekimi

·         Çanakkale turizm işletmeleri ve turistik bölgeler hava çekimi

·         Çanakkale gıda tesisleri hava çekimi hizmetleri

·         Çanakkale fabrika ve sanayi bölgeleri havadan çekimi

·         Çanakkale üniversiteleri hava çekimi

·         Çanakkale oteller ve moteller havadan görüntüleme hizmetleri

·         Çanakkale kamp alanları hava çekimi

·         Çanakkale devlet kurumları havadan çekim hizmetleri

·         Çanakkale açılış törenleri ve etkinlik hava çekimi

·         Çanakkale haritacılık havadan görüntüleme

·         yerli/yabancı şirketlerin HAVADAN VİDEO ÇEKİMİ,HAVADAN FOTOĞRAF ÇEKİMİ dahil olmak üzere canlı yayın hizmeti de vermekteyiz.

 

Çanakkale  Havadan Çekim

 

  • Çanakkale Karayolları ve otoyolları havadan çekim hizmeti
  • Çanakkale köprüleri hava çekimi
  • Çanakkale barajlar havadan çekim hizmetleri
  • Çanakkale orman arazileri havadan görüntüleme
  • Çanakkale tünelleri hava çekimi
  • Çanakkale Büyükşehir Belediyesi alt geçit ve üst geçitler hava çekimi
  • Çanakkale Büyükşehir Belediyesi parkları hava çekimleri
  • Çanakkale ili ve ilçeşeri belediye tanıtımları için Havadan Çekim hizmetleri vermekteyiz.

Çanakkale  ili sınırları içerisinde artan inşaat projelerine havadan video çekimi ve havadan fotoğraf çekimi hizmeti vermekle birlikte yine havadan 3d video özelliği ile farklılık yaratıyoruz.

İnşaat plan sahaları haritalama,arsa görüntüleri,arazi, şehir planlama gibi tüm alanlarda havadan çekim hizmeti vermekteyiz.

Tüm Türkiye ve 7 coğrafi bölgede hizmetlerimiz havadan video çekimi,havadan fotoğraf çekimi ve havadan 3 boyutlu video çekimi ve bunların kurgulanıp film haline dönüştürülmesidir.

Belediyelerin çalışmalarını sürdürdüğü proje çalışmalarına,su parklarının ve yol peyzaj çalışmalarının havadan video çekimi ile kamuoyunu bilgilendirmek ve kurum tanıtım filmlerinde kullanılmak üzere başlangıç ve bitiş farklılıklarını halka daha fazla gösterebilmektedir.

Çanakkale  ve Tüm Türkiye’de olmak üzere Çanakkale İlinde   bulunan köy ve beldelerde ; Çanakkale  belediyesinin halka sunduğu hizmetlerden gerek alt yapı olsun gerekse üst yapı kapsamına giren mimari resterasyon çalışmaları,kongre merkezi,spor tesisleri gibi halka hizmet ihtiva eden yapıların havadan video çekimi ve havadan fotoğraf çekimi hizmetleriyle baştan sonra yapılan iş görüntülerinin filme ya da tanıtım seminerlerinde kullanılmak üzere fotoğraflara çevirilmesi hizmeti de vermekteyiz.

Çanakkale  ve Tüm Türkiye başta olmak üzere Çanakkale İlçe, köy ve beldelerinde aynı zamanda DRONE kiralama hizmeti de vermekteyiz.

Çanakkale  İli kapsamında sosyal sorumluluk projelerine ücretsiz hizmet veren ekibimiz,ülkemiz ve tüm halkımız için üzerine düşen görevi de yerine getirmektedir.Çanakkale  Hava Çekimi

 

 

 Çanakkale Hava Çekimi

 

Çanakkale  İlinde  ister profesyonel film çekimlerinde ister amatör kısa metrajlı film çekimlerinde havadan video çekimi,havadan fotoğraf çekimi hizmeti vermekteyiz.

Çanakkale  ve Tüm Türkiye’de olmak üzere Çanakkale  İlinde  kentsel dönüşüm alanlarının belirlenmesinde,tarla sınır hatlarının çizilmesi gibi bir çok alanda havadan canlı çekim hizmeti vemekteyiz.

Çanakkale  İlinde  ister konser olsun ister etkinlik açık ya da kapalı alanda istenilen tüm alanlarda gece ve gündüz hava çekimi hizmeti vermekteyiz.

çanakkale

 

Çanakkale İlçeleri Hava Çekimi;

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bir Cevap Yazın